ZABIEGI PIELĘGNACYJNE Diego dalla Palma


Diego Dalla Palma jest linią w której dermo-kosmetyczna pielęgnacja skóry oraz włoski kult piękna i urody łączą się w Trzeci Wymiar Piękna. Skuteczna i bezpieczna pielęgnacja niesie ze sobą zaspakajanie potrzeby pięknego wyglądu i dobrego samopoczucia.Diego Dalla Palma Professional oferuje każdej kobiecie autentyczne piękno, zrodzone z czystej energii i witalności.

Cennik

Cell Detoxium z oferty diego dalla palma, to zabieg silnie odtruwający działający już na poziomie komórkowym.

Zabieg uaktywnia odtrucie komórek skóry i stymuluje proces ich regeneracji. Siłą kosmetyków jest Cell Detoxium – składnik aktywny, który niszczy oraz eliminuje toksyny oraz inne zanieczyszczenia. W efekcie takiego oczyszczania skóra może znów swobodnie oddychać, powraca do równowagi i przyjmuje wszystkie składniki aktywne z preparatów domowych. Zabieg przeznaczony jest dla skóry zanieczyszczonej, poszarzałej, zmęczonej i pozbawionej witalności. Efektem zabiegu jest wygładzona, oczyszczona oraz rozświetlona cera.

Zabieg cell detoxium jest świetnym przygotowaniem skóry do innych zabiegów zarówno  nawilżających jak i odmładzających.

Cennik

To szokowa terapia ukierunkowana specjalnie na potrzeby osób z wyraźnymi oznakami starzenia spowodowanego stresem oksydacyjnym. Stres ten powstaje na skutek działania tzw. wolnych rodników, które pochodzą m.in. z zanieczyszczeń powietrza, dymu papierosowego, promieniowania słonecznego, wysoko przetworzonej żywności, leków itp. Wolne rodniki są bardzo reaktywne – powodują degenerację komórek skóry, wpływają na podrażnienia i w znacznym stopniu przyspieszają procesy jej starzenia. 

Sercem tego zabiegu jest bardzo duża koncentracja astaksantyny, biotyny i witaminy C, czyli składników zwalczających wolne rodniki oraz skutki stresu oksydacyjnego. 

Cele zabiegu to zmniejszenie nadwrażliwości skóry, rozjaśnienie i poprawa kolorytu (szczególnie w przypadku cery palacza), przywrócenie prawidłowego poziomu nawilżenia oraz wygładzenie i poprawa elastyczności

 

Cennik

Zabieg anty-starzeniowy 30 + Chroni młodość skóry i spowalnia procesy starzenia.

Cennik

 Zabieg anty-starzeniowy 40+ Zabieg zagęszczający, przeznaczony dla skóry ze zmarszczkami, mało napiętej.

Cennik

Zabieg anty-starzeniowy 50+ Przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy, z mało elastyczną i suchą skórą. Regeneruje zmęczoną skórę i przyspiesza funkcję metaboliczne, zwiększając zdolność skóry do odnawiania się.

Cennik